Konec dlouhého čekání: Baník-Liberec 2:1! – FC Baník Ostrava

FC Slovan Liberec | Fotogalerie

MOL Cup: Liberec končí, nestačil na Zbuzany! Baník slaví po prodloužení |  iSport.cz
MOL Cup: Liberec končí, nestačil na Zbuzany! Baník slaví po prodloužení | iSport.cz

SESTŘIH: Liberec - Baník 0:0. Červená Gebreho, hosté přesilovku nevyužili |  iSport.cz
SESTŘIH: Liberec - Baník 0:0. Červená Gebreho, hosté přesilovku nevyužili | iSport.cz

Baník zná soupeře v domácím poháru. O postup pojede bojovat do Prahy -  Moravskoslezský deník
Baník zná soupeře v domácím poháru. O postup pojede bojovat do Prahy - Moravskoslezský deník

MOL Cup: Baník Ostrava postoupil po penaltách, Hradec dal jedenáct gólů |  Soutěže | FOTBAL.CZ
MOL Cup: Baník Ostrava postoupil po penaltách, Hradec dal jedenáct gólů | Soutěže | FOTBAL.CZ

MOL Cup: Velvary - Baník 0:2 – FC Baník Ostrava

MOL Cup: Baník zabojuje o semifinále – FC Baník Ostrava

MOL Cup - finále | sparta.cz

FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha - Fotbal | Česká televize

FC Slovan Liberec | Los 3. kola MOL Cupu: Slovan pojede do Frýdku-Místku

MOL Cup: Baník čeká bitva se Spartou – FC Baník Ostrava

Baník měl namále! Favorit se i s Almásim trápil v Kroměříži, rozhodl na  penalty - Moravskoslezský deník
Baník měl namále! Favorit se i s Almásim trápil v Kroměříži, rozhodl na penalty - Moravskoslezský deník

MOL Cup: V osmifinále Baník vyzve Spartu, Slavia pojede do Karviné |  Soutěže | FOTBAL.CZ
MOL Cup: V osmifinále Baník vyzve Spartu, Slavia pojede do Karviné | Soutěže | FOTBAL.CZ

Los osmifinále Mol Cupu: ostravský Baník narazí na pražskou Spartu, Slavia  se představí v Karviné | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Los osmifinále Mol Cupu: ostravský Baník narazí na pražskou Spartu, Slavia se představí v Karviné | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MOL Cup: Divizní Rokycany hostí Liberec, živě vysílá FAČR.TV | Soutěže |  FOTBAL.CZ
MOL Cup: Divizní Rokycany hostí Liberec, živě vysílá FAČR.TV | Soutěže | FOTBAL.CZ